A Wosinsky Mór Megyei Múzeum 2019/2020-as tanévben az őskori és a természettudományi kiállításokhoz kapcsolódva mozgás- és képességfejlesztő interaktív játszóházi programsorozatot hirdeta Csiga-Biga Alapítvány terápiás kutyáival óvodásoknak és kisiskolásoknak.

A programokat keddi napokon 10 és 11 órától tartják előzetes időpont egyeztetés alapján.

December:     Nyomok a homokban. Állatok lábnyomai

A foglalkozások részvételi költsége: 5.000,- Ft/csoport/óra

A kívánt időpont előtt néhány nappal jelezni szükséges, hogy melyik napon, hány órára tud a csoport menni.

További információ és jelentkezés  a 74/316-222-es telefonszám 21-es mellékén Andrásné Marton Zsuzsa múzeumpedagógusnál, vagy személyesen a múzeumban (Szekszárd, Szent István tér 26.).Wosinsky Mór Megyei Múzeum, Szekszárd – Tematikus foglalkozás